Jak na to?

Žádost o rezervaci

Pokud žádáte o jednorázovou rezervaci, můžete otevřít rezervační formulář dvěma různými způsoby:

Jakmile se otevře formulář, nejprve zaškrtněte v seznamu ty objekty, o jejichž rezervaci máte zájem. Poté zvolte časový rozsah, po který požadujete objekt/-y rezervovat. Vyplňte vaše celé jméno a příjmení a alespoň jeden z kontaktů (mail nebo telefonní číslo). Pro přehlednost zadejte název vaší rezervace, tento název se pak zobrazuje ve veřejné části kalendáře (není podmínkou). Pro pokračování je pak nutné souhlasit s našimi Všeobecnými podmínkami a se zpracováním osobních údajů.

Po dokončení požadavku obdržíte souhrnnou informaci na zadanou e-mailovou adresu nebo telefonní číslo. Rovněž je pak možné provést ihned online platbu, viz další odstavec.

Platba

Některé z objektů vyžadují rezervační zálohu (společenský sál, myslivna), většina sportovišť pak požaduje platbu předem. Po dokončení požadavku na rezervaci budete automaticky upozorněni, že je nutné provést platbu, kterou systém umožní on-line. Hradit můžete platební kartou, online převodem z účtu na účet, případně i dalšími platebními prostředky. Pokud náš systém neobdrží informaci o provedené platbě do 12 hodin od podání požadavku, automaticky požadavek stornuje.

Pokud není žádná platba předem vyžadována, budete muset vyčkat na potvrzení vašeho požadavku našimi pracovníky.

Opakované, pravidelné nebo časté rezervace

Pokud máte zájem o pravidelné, opakované nebo časté rezervace, kontaktujte nás, vytvoříme vám přístupový účet, pomocí kterého budete moci provádět rezervace rychleji. Další možností je pak i platba fakturou, kterou obdržíte jednou měsíčně.

Storna

Společenské prostory: Pokud provedete storno méně než týden před začátkem rezervace, rezervační poplatek propadá, v opačném případě vám jej po dohodě vrátíme buď v hotovosti nebo převodem na váš účet. Další možností je převod rezervačního poplatku na jinou (novou) rezervaci. V každém případě nás neprodleně kontaktujte.

Sportoviště: Pokud provedete storno méně než hodinu před začátkem rezervace, nájemné se nevrací. V opačném případě vám jej po dohodě vrátíme buď v hotovosti nebo převodem na váš účet. Další možností je převod rezervačního poplatku na jinou (novou) rezervaci. V každém případě nás neprodleně kontaktujte.

Zapůjčení cvičebních pomůcek a vybavení sportoviště

Cvičební pomůcky nepronajímáme, na sportovištích je k dispozici standardní vybavení (branky, sako, lajny, lavičky, ...). Míče si musíte zajistit vlastní. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel: Služby Obce Žichlínek, s.r.o., IČO 28828321  |  Kontakt: rezervace@zichlinek.eu  |   |  vaše IP: 3.227.240.72  |  © 2020 manufactory s.r.o.